Menu

AVIA otwiera pierwszą stację w Siedlcach z konceptem Eat&Go

Data publikacji: 06.08.20

image

Na lokalizację najnowszej stacji paliw AVIA spółka UNIMOT S.A. wybrała Siedlce. Powstał tam też nowy koncept gastronomiczny Eat&Go, który niedawno debiutował na stacjach w Poznaniu.

W Siedlcach przy ulicy Składowej 34 otworzyła swoje drzwi dla klientów nowa stacja paliw AVIA. Obiekt oferuje 4 stanowiska tankowania paliw tradycyjnych, gazu LPG oraz paliwa premium AVIA Diesel Gold. Na teranie stacji znajduje się także ręczna myjnia samochodowa, paczkomat firmy Inpost oraz kompresor. Duża niespodzianka czeka natomiast na klientów wewnątrz budynku stacji,  gdzie w przestronnym sklepie został wdrożony koncept gastronomiczny Eat&Go.

Eat&Go to najnowsze rozwiązanie w sieci AVIA, które od lipca 2020 jest wprowadzane na każdej nowo otwieranej stacji AVIA. Stacja w Siedlcach jest trzecim obiektem, który może pochwalić się tym konceptem gastronomicznym, który jest połączeniem minimalizmu, modnej kolorystyki, trendów rynkowych oraz ergonomii sklepu typu convenience.

W naszej nowej propozycji sklepu stawiamy na wygodną strefę relaksu zawierającą punkty do ładowania urządzeń elektronicznych, właściwe rozplanowanie dróg komunikacji, nowy kącik kawowy, a także nowoczesne oświetlenie – mówi Robert Nowek, odpowiedzialny za rozwój sieci AVIA w Polsce i na Ukrainie.  W naszych nowych wnętrzach dominuje jasna kolorystyka będąca lekkim połączeniem beżów i szarości z elementami drewna. Jestem przekonany, że wyraźny podział stacji na część sprzedażową i wypoczynkową zostanie dobrze przyjęty przez klientów, którzy będą tam mogli zarówno nabyć produkty z interesującej oferty, a także spożyć posiłek w przyjaznej atmosferze – dodaje Robert Nowek

Stacja AVIA w Siedlcach zaprasza również posiadaczy kart flotowych UTA i DKV oraz kierowców z pojazdami wymagającymi tankowania dodatku AdBlue, który także dostępny jest na stacji.

 

 

 

Polecamy również

Zaproszenie na kolejną konferencję UNIMOT

Szanowni Państwo,zapraszamy na kolejną konferencję online, którą organizujemy w czwartek 1...

25 września 2020

Zobacz więcej

AVIA Polska startuje z drugą odsłoną kampanii wizerunkowej

„Wielki plus za wysoką jakość paliw w dobrej cenie” to nowe hasło promujące produkty i...

23 września 2020

Zobacz więcej

Wywiad z Adamem Sikorskim, Prezesem Zarządu UNIMOT S.A.

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z Prezesem Zarządu UNIMOT, Adamem Sikorskim, który...

10 września 2020

Zobacz więcej