Menu

AVIA otwiera pierwszą stację w Siedlcach z konceptem Eat&Go

Data publikacji: 06.08.20

image

Na lokalizację najnowszej stacji paliw AVIA spółka UNIMOT S.A. wybrała Siedlce. Powstał tam też nowy koncept gastronomiczny Eat&Go, który niedawno debiutował na stacjach w Poznaniu.

W Siedlcach przy ulicy Składowej 34 otworzyła swoje drzwi dla klientów nowa stacja paliw AVIA. Obiekt oferuje 4 stanowiska tankowania paliw tradycyjnych, gazu LPG oraz paliwa premium AVIA Diesel Gold. Na teranie stacji znajduje się także ręczna myjnia samochodowa, paczkomat firmy Inpost oraz kompresor. Duża niespodzianka czeka natomiast na klientów wewnątrz budynku stacji,  gdzie w przestronnym sklepie został wdrożony koncept gastronomiczny Eat&Go.

Eat&Go to najnowsze rozwiązanie w sieci AVIA, które od lipca 2020 jest wprowadzane na każdej nowo otwieranej stacji AVIA. Stacja w Siedlcach jest trzecim obiektem, który może pochwalić się tym konceptem gastronomicznym, który jest połączeniem minimalizmu, modnej kolorystyki, trendów rynkowych oraz ergonomii sklepu typu convenience.

W naszej nowej propozycji sklepu stawiamy na wygodną strefę relaksu zawierającą punkty do ładowania urządzeń elektronicznych, właściwe rozplanowanie dróg komunikacji, nowy kącik kawowy, a także nowoczesne oświetlenie – mówi Robert Nowek, odpowiedzialny za rozwój sieci AVIA w Polsce i na Ukrainie.  W naszych nowych wnętrzach dominuje jasna kolorystyka będąca lekkim połączeniem beżów i szarości z elementami drewna. Jestem przekonany, że wyraźny podział stacji na część sprzedażową i wypoczynkową zostanie dobrze przyjęty przez klientów, którzy będą tam mogli zarówno nabyć produkty z interesującej oferty, a także spożyć posiłek w przyjaznej atmosferze – dodaje Robert Nowek

Stacja AVIA w Siedlcach zaprasza również posiadaczy kart flotowych UTA i DKV oraz kierowców z pojazdami wymagającymi tankowania dodatku AdBlue, który także dostępny jest na stacji.

 

 

 

Polecamy również

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot opublikowała wyniki za I kwartał 2024 r.

Grupa Unimot opublikowała skonsolidowane wyniki finansowe i operacyjne za I kwartał 2024 r....

28 maja 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot publikuje Raport ESG za 2023 r.

Grupa Unimot, notowana na GPW w Warszawie niezależna grupa multienergetyczna, opublikowała...

27 maja 2024

Zobacz więcej