O Klubie

• UNIMOT Klub+ to program lojalnościowy dla akcjonariuszy UNIMOT S.A.
  • Członkowie Klubu otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza benefitów w zależności od poziomu członkostwa
obrazek

Chcemy podziękować naszym lojalnym inwestorom m.in. ułatwiając im dostęp do edukacji finansowo-giełdowej, dając możliwość nabyć produktów i usług Grupy UNIMOT z atrakcyjną zniżką czy też zapewniając opiekę ubezpieczeniową.

Sprawdź jakie benefity przysługują członkom UNIMOT Klub+

Członkostwo w UNIMOT Klub+ mogą uzyskać akcjonariusze, którzy posiadają co najmniej 100 akcji UNIMOT S.A. przez okres co najmniej 6 miesięcy. Im więcej akcji posiadasz tym wyższy poziom członkostwa otrzymasz – Red+, Silver+ lub VIP+.

Rejestracja i zaaplikowanie do Klubu możliwe jest niemal w każdym momencie począwszy od 4 stycznia 2021 r., a weryfikacja odbywa się raz na miesiąc. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz status Członka Klubu na 6 miesięcy, po którym nastąpi kolejna weryfikacja i, jeśli wciąż będziesz spełniał odpowiednie warunki, status ten zostanie automatycznie przedłużony.

Przy Klubie na chwilę obecną współpracujemy z 4 firmami inwestycyjnymi:

• Biuro Maklerskie Alior Bank S.A.
  • Dom Maklerski BOŚ S.A.
  • Dom Maklerski Noble Securities S.A.
  • Santander Biuro Maklerskie

Jeśli jesteś klientem jednego z tych podmiotów – chęć członkostwa w Klubie możesz zgłosić przez krótki formularz w systemie transakcyjnym Twojego domu maklerskiego.

Masz rachunek w innym domu maklerskim? Nie martw się – umożliwiamy Ci złożenie formularza rejestracyjnego bezpośrednio u nas. Będziesz musiał jednak samodzielnie potwierdzić nam stan posiadania akcji UNIMOT S.A. przesyłając odpowiedni dokument.

Sprawdź jak dołączyć do UNIMOT Klub+

Partnerem Głównym UNIMOT Klub+ jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII). Członkom Klubu zostaje obniżona składka członkowska w SII, a na poziomie SILVER+ i VIP+ składka zostaje całkowicie zniesiona. Ponadto, Członkowie naszego Klubu mogą wziąć udział w Konferencji WallStreet na preferencyjnych warunkach.

Członkowie UNIMOT Klub+ raz w roku mogą także skorzystać z wybranej zniżki na abonament w jednym z następujących portali giełdowych: Parkiet.com, Stockwatch.pl, Strefainwestorow.pl, a także zainstalować nasza przydomową instalację grzewczą LPG lub panele fotowoltaiczne AVIA Solar w obniżonej cenie.

Członkowie na poziomie VIP+ otrzymują od UNIMOT dodatkowo  ubezpieczenie NNW i OC w życiu prywatnym.

Ale to nie wszystko! Śledź aktualności, by móc skorzystać z dodatkowych benefitów lub atrakcji!