Menu

Urodzinowy benefit dla członków programu Unimot Klub+

Data publikacji: 06.02.24

image

Grupa Unimot, z okazji trzeciej rocznicy istnienia programu lojalnościowego dla akcjonariuszy – Unimot Klub+, wprowadziła jubileuszowy benefit dla jego członków. Benefit umożliwia skorzystanie z częściowego zwrotu kosztów paliwa zatankowanego na stacjach paliw AVIA.

To już kolejny rok, w którym obchodzimy rocznicę naszego programu lojalnościowego, oferując naszym akcjonariuszom specjalną ofertę, która obejmuje częściowy zwrot kosztów paliwa. Jest to nasz sposób na wyrażenie wdzięczności dla naszych lojalnych inwestorów, którzy od dnia przystąpienia do Klubu wciąż są z nami. Wiemy, że nasz program jest ceniony przez naszych kluczowych akcjonariuszy indywidualnych, co motywuje nas do jego nieustannego rozwijania oraz udoskonalania. Z zadowoleniem obserwujemy, że każdego miesiąca nasza społeczność klubowiczów rozrasta się o nowych akcjonariuszy – mówi Adam Sikorski, prezes zarządu Unimot.

Z częściowego, jednorazowego zwrotu kosztów paliwa mogą skorzystać członkowie Klubu, posiadający aktywny status 1 lutego. Zwrot dotyczy jednego rodzaju paliwa: oleju napędowego, benzyny lub gazu LPG zatankowanego na stacjach sieci AVIA i wynosi 3 zł za litr wybranego paliwa. Maksymalna ilość uprawniająca do zwrotu to 50 litrów. Z benefitu można będzie skorzystać przez 3 miesiące, tj. do 30 kwietnia 2024 r.

Jak zostać członkiem Unimot Klub+ i zacząć korzystać z benefitów?

Do Klubu mogą przystąpić wszyscy akcjonariusze Unimot, którzy udokumentują, że spełniają określone warunki, bez względu na miejsce zdeponowania akcji. Klienci Biura Maklerskiego Alior Banku, Domu Maklerskiego BOŚ, Domu Maklerskiego Noble Securities S.A. i Santander Biura Maklerskiego mogą dołączyć do Klubu, wypełniając za ich pośrednictwem formularz. Pozostali poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego udostępnionego na stronie internetowej spółki.

Program lojalnościowy Unimot Klub+ funkcjonuje od początku 2021 roku. Aby do niego dołączyć należy posiadać co najmniej 100 akcji Unimot S.A. przez co najmniej 6 miesięcy. Członkowie Klubu otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza benefitów w zależności od poziomu członkostwa: RED+, SILVER+ oraz VIP+

Wśród stałych benefitów są m.in. jednorazowy zwrot kosztów tankowania na stacjach AVIA, zniżka na przydomową instalację i gaz LPG, zniżki na abonamenty partnerskich mediów giełdowych (StockWatch.pl, StrefaInwestorów.pl, e-Kiosk.pl), zniżki na konferencje i szkolenia oraz ochrona ubezpieczeniowa. Partnerem głównym programu jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Klubowicze mogą przystąpić
do Stowarzyszenia na preferencyjnych warunkach.

Wszystkie szczegóły dotyczące Klubu i zapisów znajdują się na stronie www.unimotklubplus.pl.

Polecamy również

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot opublikowała wyniki za I kwartał 2024 r.

Grupa Unimot opublikowała skonsolidowane wyniki finansowe i operacyjne za I kwartał 2024 r....

28 maja 2024

Zobacz więcej