Menu

UNIMOT wchodzi w rynek fotowoltaiki z marką AVIA Solar

Data publikacji: 20.05.20

image

Spółka UNIMOT Energia i Gaz z Grupy Kapitałowej UNIMOT rozpoczyna sprzedaż instalacji fotowoltaicznych pod marka AVIA Solar na rynku polskim. Usługa dedykowana jest dla klientów detalicznych i biznesowych i promowana będzie między innymi na stacjach paliw AVIA.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz wyzwaniom, które stoją obecnie przed wszystkimi firmami energetycznymi, Grupa Kapitałowa UNIMOT postanowiła zaangażować się w rynek energii słonecznej. Zadanie to zostało powierzone spółce UNIMOT Energia i Gaz, która ten kierunek uczyni jednym ze swoich z podstawowych segmentów działalności.

Wykorzystując nasze doświadczenie w sprzedaży na rynku energii elektrycznej i gazu będziemy oferować klientom kompleksową mulitproduktową ofertę montażu instalacji fotowoltaicznych połączonych z magazynowaniem energii, uzupełniając je dostawami prądu z sieci” – mówi Marcin Ludwicki, Prezes Zarządu spółki UNIMOT Energia i Gaz.

Szeroka oferta produktowa, która została opracowana pod marką AVIA Solar bazuje na współpracy z czołowymi producentami paneli fotowoltaicznych, zapewniającymi najwyższą jakość produktów oraz najdłuższe gwarancje na rynku dla sprawności proponowanych urządzeń.

Naszą nową ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm między innymi, dlatego postanowiliśmy do jej promocji wykorzystać markę AVIA pod którą UNIMOT rozwija już detaliczną sieć stacji paliw” – mówi Adam Sikorski, Prezes Zarządu UNIMOT S.A. „Sieć stacji AVIA wykorzystamy także jako punkty sprzedaży naszej oferty, a naszych stacyjnych partnerów biznesowych i pracowników będziemy wynagradzali za pozyskane kontrakty w specjalnym systemie motywacyjnym. Dzięki sieci sprzedaży, doświadczonym handlowcom, doskonałej ofercie oraz zasobom Grupy UNIMOT w okresie trzech lat chcemy stać się jednym z czołowych graczy na rynku energii słonecznej w Polsce”-  dodaje Prezes Sikorski.

Aktualnie handlowcy spółki UNIMOT Energia i Gaz już rozpoczynają sprzedaż pierwszych pakietów ofertowych na instalacje fotowoltaiczne, trwają także wytężone prace, aby jak najszybciej oferta ta trafiła do sieci stacji paliw AVIA, o czym spółka będzie informowała w oddzielnych komunikatach prasowych.

Dodatkowe informacje o projekcie AVIA Solar można znaleźć w prezentacji poniżej:

PREZENTACJA

Polecamy również

AVIA Polska wprowadza innowacyjny koncept gastronomiczny Eat&Go i zmienia design swoich stacji

Nowy design stacji paliw, nowoczesne wnętrza, strefa restauracyjna oraz wysokiej jakości kawa —...

22 lipca 2020

Zobacz więcej

Transmisja konferencji prasowej online – zaproszenie

Szanowni Państwo, zapraszamy na transmisję kolejnej konferencji prasowej online, którą...

16 lipca 2020

Zobacz więcej

Pierwsza historyczna dostawa ropy WEB na Białoruś

White Eagle Blend (WEB) czyli ropa naftowa o nazwie Mieszanka Orzeł Biały popłynie z USA na...

16 lipca 2020

Zobacz więcej