Menu

UNIMOT wchodzi w rynek fotowoltaiki z marką AVIA Solar

Data publikacji: 20.05.20

image

Spółka UNIMOT Energia i Gaz z Grupy Kapitałowej UNIMOT rozpoczyna sprzedaż instalacji fotowoltaicznych pod marka AVIA Solar na rynku polskim. Usługa dedykowana jest dla klientów detalicznych i biznesowych i promowana będzie między innymi na stacjach paliw AVIA.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz wyzwaniom, które stoją obecnie przed wszystkimi firmami energetycznymi, Grupa Kapitałowa UNIMOT postanowiła zaangażować się w rynek energii słonecznej. Zadanie to zostało powierzone spółce UNIMOT Energia i Gaz, która ten kierunek uczyni jednym ze swoich z podstawowych segmentów działalności.

Wykorzystując nasze doświadczenie w sprzedaży na rynku energii elektrycznej i gazu będziemy oferować klientom kompleksową mulitproduktową ofertę montażu instalacji fotowoltaicznych połączonych z magazynowaniem energii, uzupełniając je dostawami prądu z sieci” – mówi Marcin Ludwicki, Prezes Zarządu spółki UNIMOT Energia i Gaz.

Szeroka oferta produktowa, która została opracowana pod marką AVIA Solar bazuje na współpracy z czołowymi producentami paneli fotowoltaicznych, zapewniającymi najwyższą jakość produktów oraz najdłuższe gwarancje na rynku dla sprawności proponowanych urządzeń.

Naszą nową ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm między innymi, dlatego postanowiliśmy do jej promocji wykorzystać markę AVIA pod którą UNIMOT rozwija już detaliczną sieć stacji paliw” – mówi Adam Sikorski, Prezes Zarządu UNIMOT S.A. „Sieć stacji AVIA wykorzystamy także jako punkty sprzedaży naszej oferty, a naszych stacyjnych partnerów biznesowych i pracowników będziemy wynagradzali za pozyskane kontrakty w specjalnym systemie motywacyjnym. Dzięki sieci sprzedaży, doświadczonym handlowcom, doskonałej ofercie oraz zasobom Grupy UNIMOT w okresie trzech lat chcemy stać się jednym z czołowych graczy na rynku energii słonecznej w Polsce”-  dodaje Prezes Sikorski.

Aktualnie handlowcy spółki UNIMOT Energia i Gaz już rozpoczynają sprzedaż pierwszych pakietów ofertowych na instalacje fotowoltaiczne, trwają także wytężone prace, aby jak najszybciej oferta ta trafiła do sieci stacji paliw AVIA, o czym spółka będzie informowała w oddzielnych komunikatach prasowych.

Dodatkowe informacje o projekcie AVIA Solar można znaleźć w prezentacji poniżej:

PREZENTACJA

Polecamy również

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot opublikowała wyniki za I kwartał 2024 r.

Grupa Unimot opublikowała skonsolidowane wyniki finansowe i operacyjne za I kwartał 2024 r....

28 maja 2024

Zobacz więcej