Menu

UNIMOT Klub+: rusza możliwość zapisów przez DM BOŚ

Data publikacji: 07.07.21

image

Od 7 lipca akcjonariusze UNIMOT S.A. mogą wygodnie i sprawnie zarejestrować się do programu lojalnościowego UNIMOT Klub+ za pośrednictwem Domu Maklerskiego BOŚ S.A., a następnie w pełni automatycznie przedłużać członkostwo.

UNIMOT Klub+ funkcjonuje w pełnym zakresie od początku bieżącego roku. To program lojalnościowy dla akcjonariuszy, a żeby do niego dołączyć należy posiadać co najmniej 100 akcji UNIMOT S.A. przez co najmniej 6 miesięcy. Członkowie Klubu otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza benefitów w zależności od poziomu członkostwa – są to m.in. zniżki na instalacje fotowoltaiczne i instalacje zbiornikowe LPG, a także zniżki na abonamenty partnerskich mediów giełdowych, członkostwo w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych, dostęp do konferencji WallStreet czy ochrona ubezpieczeniowa.

Zgłoszenia do UNIMOT Klub+ przyjmowane są przede wszystkim przez tzw. domy maklerskie współpracujące. Od  7 lipca zapisy w ten sposób będzie przyjmować także Dom Maklerski BOŚ.

– Dla klientów Domu Maklerskiego BOŚ oznacza to możliwość wygodnej i szybkiej rejestracji do Klubu. Wygodniejsze będzie także przedłużanie członkostwa, ponieważ będzie ono następowało automatycznie, bez zaangażowania inwestora – mówi Joanna Siedlaczek, dyrektor ds. Relacji Inwestorskich UNIMOT S.A.

Formularz rejestracyjny dla klientów DM BOŚ jest dostępny po zalogowaniu się do systemu transakcyjnego.

– Naszą domeną od zawsze była i wciąż jest mocna pozycja w obsłudze klientów indywidualnych. Chcemy ich wspierać na różnych polach, również poprzez docenienie ich lojalności wobec spółek giełdowych. Dołączenie DM BOŚ do programu lojalnościowego UNIMOT Klub+ było zatem naturalnym wyborem. Zapraszamy klientów do zapoznania się i skorzystania z oferty – mówi Radosław Olszewski, prezes zarządu DM BOŚ.

Obecnie przy programie UNIMOT Klub+ spółka współpracuje z 4 firmami inwestycyjnymi, są to: Biuro Maklerskie Alior Bank S.A., Dom Maklerski BOŚ S.A., NOBLE Securities i Santander Biuro Maklerskie. Więcej informacji o programie lojalnościowym dla akcjonariuszy UNIMOT znaleźć można się na stronie www.unimotklubplus.pl.

Polecamy również

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot opublikowała wyniki za I kwartał 2024 r.

Grupa Unimot opublikowała skonsolidowane wyniki finansowe i operacyjne za I kwartał 2024 r....

28 maja 2024

Zobacz więcej