Menu

UNIMOT Klub+: rusza możliwość zapisów przez DM BOŚ

Data publikacji: 07.07.21

image

Od 7 lipca akcjonariusze UNIMOT S.A. mogą wygodnie i sprawnie zarejestrować się do programu lojalnościowego UNIMOT Klub+ za pośrednictwem Domu Maklerskiego BOŚ S.A., a następnie w pełni automatycznie przedłużać członkostwo.

UNIMOT Klub+ funkcjonuje w pełnym zakresie od początku bieżącego roku. To program lojalnościowy dla akcjonariuszy, a żeby do niego dołączyć należy posiadać co najmniej 100 akcji UNIMOT S.A. przez co najmniej 6 miesięcy. Członkowie Klubu otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza benefitów w zależności od poziomu członkostwa – są to m.in. zniżki na instalacje fotowoltaiczne i instalacje zbiornikowe LPG, a także zniżki na abonamenty partnerskich mediów giełdowych, członkostwo w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych, dostęp do konferencji WallStreet czy ochrona ubezpieczeniowa.

Zgłoszenia do UNIMOT Klub+ przyjmowane są przede wszystkim przez tzw. domy maklerskie współpracujące. Od  7 lipca zapisy w ten sposób będzie przyjmować także Dom Maklerski BOŚ.

– Dla klientów Domu Maklerskiego BOŚ oznacza to możliwość wygodnej i szybkiej rejestracji do Klubu. Wygodniejsze będzie także przedłużanie członkostwa, ponieważ będzie ono następowało automatycznie, bez zaangażowania inwestora – mówi Joanna Siedlaczek, dyrektor ds. Relacji Inwestorskich UNIMOT S.A.

Formularz rejestracyjny dla klientów DM BOŚ jest dostępny po zalogowaniu się do systemu transakcyjnego.

– Naszą domeną od zawsze była i wciąż jest mocna pozycja w obsłudze klientów indywidualnych. Chcemy ich wspierać na różnych polach, również poprzez docenienie ich lojalności wobec spółek giełdowych. Dołączenie DM BOŚ do programu lojalnościowego UNIMOT Klub+ było zatem naturalnym wyborem. Zapraszamy klientów do zapoznania się i skorzystania z oferty – mówi Radosław Olszewski, prezes zarządu DM BOŚ.

Obecnie przy programie UNIMOT Klub+ spółka współpracuje z 4 firmami inwestycyjnymi, są to: Biuro Maklerskie Alior Bank S.A., Dom Maklerski BOŚ S.A., NOBLE Securities i Santander Biuro Maklerskie. Więcej informacji o programie lojalnościowym dla akcjonariuszy UNIMOT znaleźć można się na stronie www.unimotklubplus.pl.

Polecamy również

Szacunkowe wyniki Unimot S.A. za IV kwartał 2023 r.

Unimot opublikował szacunki skonsolidowanych wyników finansowych za IV kwartał 2023 roku....

9 lutego 2024

Zobacz więcej

Urodzinowy benefit dla członków programu Unimot Klub+

Grupa Unimot, z okazji trzeciej rocznicy istnienia programu lojalnościowego dla akcjonariuszy –...

6 lutego 2024

Zobacz więcej

Unimot Aviation uruchamia działalność w sektorze lotnictwa pasażerskiego

Unimot Aviation, spółka, która dołączyła w 2023 r. do Grupy Unimot, intensywnie rozwija swoje...

23 stycznia 2024

Zobacz więcej