Menu

Paliwo w promocyjnej cenie 4,99 zł/l na stacji AVIA w Lublinie

Data publikacji: 20.06.24

image

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, informuje o atrakcyjnej promocji dostępnej na swojej stacji paliw w Lublinie przy ul. Czechowskiej 19A. Tylko 21 czerwca, w piątek, w godzinach od 16:00 do 18:00, kierowcy będą mogli zatankować paliwo Pb95 oraz ON w korzystnej cenie 4,99 zł za litr.

To okazja, aby zatankować swój pojazd w konkurencyjnej cenie i zaoszczędzić na kosztach paliwa przed nadchodzącym pierwszym weekendem wakacji. Promocja ma na celu nie tylko przyciągnięcie nowych kierowców, ale także podziękowanie stałym klientom AVIA za ich lojalność. Oferta obowiązuje przy jednorazowym tankowaniu do maksymalnie 50 litrów paliwa.

– Umacniamy naszą pozycję na rynku skutecznie odpowiadając na potrzeby naszych klientów. Okres wakacyjny to doskonały czas na uruchomienie promocji cenowych, ponieważ wiele osób planuje wyjazdy i poszukuje możliwości oszczędności na tankowaniu paliwa. Chcemy, aby odwiedzający nas kierowcy mogli cieszyć się wakacyjnymi podróżami, nie martwiąc się o wysokie koszty tankowania – mówi Michał Hojowski, wiceprezes zarządu Unimot S.A.

Grupa Unimot zaprasza kierowców na swoją stację paliw AVIA w wyznaczonych godzinach i prosi o uwzględnienie możliwego zwiększonego natężenia ruchu w tym czasie.

Szczegóły promocji:

Termin: Piątek, 21 czerwca 2024 r.

Godziny: 16:00 – 18:00

Lokalizacja: Stacja Paliw AVIA, ul. Czechowska 19A, Lublin

Cena promocyjna: 4,99 zł za litr Pb95 oraz ON

Limit tankowania: Maksymalnie 50 litrów na jednorazowe tankowanie

Polecamy również

AVIA GO: rusza aplikacja mobilna sieci stacji paliw AVIA w Polsce

UNIMOT, multienergetyczna grupa kapitałowa zarządzająca siecią stacji AVIA w Polsce,...

2 lipca 2024

Zobacz więcej

Grupa UNIMOT sponsorem Dni Jasła 2024

W dniach 21-23 czerwca 2024 roku odbyły się Dni Jasła 2024. Wydarzenie, którego...

26 czerwca 2024

Zobacz więcej