Menu

Lwy UNIMOT Częstochowa – ze złotym medalem

Data publikacji: 29.06.16

image

Speedrower to dyscyplina sportu, w której startuje klub Lwy UNIMOT Częstochowa. W tej wyjątkowo widowiskowej dyscyplinie sportu, będącej połączeniem wyścigów rowerowych i żużla, rozegrane zostały ostatnio Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Impreza odbyła się w Toruniu, a w wielkim finale pomiędzy zespołem Lwy Częstochowa sponsorowanym przez spółkę UNIMOT, a drużyną Wiraż Ostrów Wielkopolski lepsze okazały się „Lwy” zdobywając złoty medal. Po zaszczytne pierwsze miejsce sięgnęła para zawodników Marcin Szymański i Sebastian Paruzel.

„21 lat czekałem na ten sukces, który wywalczyć jest niesamowicie trudno, o czym zapewne wiedzą wszyscy miłośnicy speedrower’u oraz osoby pasjonujące się żużlem” – mówi Janusz Danek Prezes Lwów UNIMOT Częstochowa. „Mieliśmy już złoto dla juniorów w 1998 roku i srebro w 2014 roku, ale dzisiejszy sukces to spełnienie naszych marzeń”  – dodaje Prezes.

Zarząd spółki UNIMOT serdecznie gratuluje klubowi oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu, ale przede wszystkim dziękuje zawodnikom, którzy na ten sukces zapracowali.

Polecamy również

Podsumowanie realizacji strategii ESG

Grupa UNIMOT, największa w Polsce niezależna grupa paliwowo-energetyczna, dokładnie rok temu...

23 marca 2023

Zobacz więcej

Grupa Unimot po raz kolejny wyróżniona w rankingu Giełdowa Spółka Roku

Grupa Unimot, największa w Polsce niezależna grupa paliwowo-energetyczna, po raz kolejny została...

17 marca 2023

Zobacz więcej

Grupa Unimot sfinalizowała zakup udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

7 marca 2023

Zobacz więcej