Menu

AVIA zamknie rok z ponad 60 stacjami w Polsce!

Data publikacji: 17.12.20

image

UNIMOT S.A. nie zwalnia tempa i jeszcze w tym roku planuje uruchomić 6 kolejnych stacji paliw AVIA. Oznacza to, że na koniec roku sieć liczyć będzie ponad 60 obiektów. Już dziś otwiera się nowy punkt w województwie lubelskim, w Puławach. Ruszają także stacje w Piotrkowie Trybunalskim oraz w Międzyrzeczu. Do końca roku do sieci AVIA zostaną włączone obiekty w Horyszowie Polskim, Silnowie oraz w Czaplinku. Na wszystkich wprowadzony zostanie koncept gastronomiczny Eat&Go, z jego nowoczesnymi rozwiązaniami i udogodnieniami.

W lipcu bieżącego roku sieć stacji paliw AVIA wprowadziła na nowo powstające obiekty swój autorski koncept sklepowo-gastronomiczny o nazwie Eat&Go. Dzięki pozytywnej opinii klientów, stał się standardem dla stacji, które są przyłączane do sieci AVIA. Między innymi dlatego pojawi się także na nowych stacjach w Puławach, Piotrkowie Trybunalskim, Międzyrzeczu, Silnowie, Czaplinku oraz Horyszowie Polskim, które do końca 2020 roku zaczną działać pod marką AVIA.

„Jesteśmy przekonani, że nowe stacje AVIA zaskoczą swoją atrakcyjną ofertą zarówno okolicznych mieszkańców miejscowości, w których powstaną nasze punkty, jak również przejeżdżających kierowców. Gwarantujemy wysoką jakość paliw, przystępne ceny oraz aromatyczną kawę z nowego konceptu gastronomicznego Eat&Go — komentuje Robert Nowek, Dyrektor Zarządzający Siecią AVIA w Polsce i na Ukrainie.

Koncept Eat&Go to wysmakowane połączenie minimalizmu, modnej kolorystyki, trendów rynkowych oraz ergonomii nowoczesnego sklepu typu convenience. Jego ważnymi elementami jest wygodna strefa relaksu, z regularnymi gniazdkami i wejściami USB do ładowania telefonów, nowoczesne oświetlenie z designerskimi lampami, właściwe rozplanowanie dróg komunikacji, zmodernizowane toalety oraz nowy kącik kawowy zaopatrzony w szwajcarskie ekspresy. Kawa serwowana na nowych stacjach z konceptem Eat&Go to autorska mieszanka starannie dobranych ziaren 100 proc. Arabiki o wyjątkowo bogatym aromacie i delikatnym, przyjemnym smaku. Koncept Eat&Go wprowadza także na stacje AVIA ciekłokrystaliczne ekrany wielkoformatowe Digital Signage informujące kierowców o najnowszych promocjach, a także  audio-i aromamarketing.

Każda z sześciu nowo otwieranych stacji AVIA pojawi się w innej miejscowości, ale wszystkie oferują kierowcom kilka stanowisk tankowania z możliwością wyboru popularnych paliw, w tym paliwa premium AVIA Diesel Gold. Nowa stacja w Puławach, która właśnie dzisiaj rozpoczęła działalność, położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 824, łączącej Puławy z Kazimierzem Dolnym i może pochwalić się odnowioną myjnią samochodową. Stacja w Piotrkowie Trybunalskim, zlokalizowana przy ulicy Al. Gen. Wł. Sikorskiego 52, oprócz myjni samochodowej ma także bardzo duży parking oraz motel obok stacji. Duży ruch klientów spodziewany jest natomiast na stacji AVIA w Międzyrzeczu, która położona jest w mieście, przy ulicy 30 stycznia 58A, tuż obok dyskontu spożywczego. Nowa stacja w Horyszowie Polskim, leży przy drodze krajowej nr 74, łączącej przygraniczny Hrubieszów z Zamościem. Natomiast stacja AVIA w Silnowie zbudowana została przy drodze krajowej nr 20, łączącej Pomorze Zachodnie z Pomorzem Gdańskim. Ostatnia z nowych stacji położona jest w przepięknej okolicy Drawskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Czaplinek, przy ulicy Jana Kochanowskiego 21, tuż przy niedużym osiedlu mieszkaniowym, które zapewni stacji stałych lokalnych klientów.

Z końcem 2020 roku sieć stacji AVIA liczyć będzie ponad 60 działających obiektów, które obejmują swoim zasięgiem prawie całą Polskę. Stacje zlokalizowane są głównie w średnich i małych miastach, jednak AVIA nie zapomina o największych aglomeracjach i obecna jest także w Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Polecamy również

AVIA GO: rusza aplikacja mobilna sieci stacji paliw AVIA w Polsce

UNIMOT, multienergetyczna grupa kapitałowa zarządzająca siecią stacji AVIA w Polsce,...

2 lipca 2024

Zobacz więcej

Grupa UNIMOT sponsorem Dni Jasła 2024

W dniach 21-23 czerwca 2024 roku odbyły się Dni Jasła 2024. Wydarzenie, którego...

26 czerwca 2024

Zobacz więcej