Menu

Esenso Cafe

image

Tworząc nową sieć stacji paliw w Polsce, szczególną uwagę przywiązujemy do oferowania wysokiej jakości paliwa oraz znakomitej kawy. Dlatego na stacjach AVIA wprowadzamy sprawdzony koncept gastronomiczny pod nazwą Esenso Cafe. W naszych kącikach kawowych podajemy wyjątkową mieszankę łagodnej Arabiki i mocnej Robusty, która zaparzona w naszych szwajcarskich ekspresach jest gastronomiczną wizytówką stacji AVIA.

Zapraszamy do degustacji.

 

obrazek
image

Zabierz naszą kawę do domu

Na prośby naszych klientów rozsmakowanych w kawie serwowanej na stacjach AVIA w kąciku kawowym Esenso Cafe wprowadzamy ją także do sprzedaży w postaci kawy mielonej oraz ziarnistej w wygodnych opakowaniach 250g. Teraz można ją zakupić i zabrać  ze sobą, aby w domowej atmosferze cieszyć się jej niepowtarzalnym smakiem.

 

Więcej informacji o sprzedawanej mieszance kawy:

Mieszanka oparta jest na zbilansowanej kompozycji kaw, z których każda wnosi do mieszanki niepowtarzalny akcent: Arabica wyróżnia się wyjątkową czekoladową słodyczą. Robusta łagodzi kwasowość, dodaje kawie kremowej konsystencji, mocy oraz powoduje, że smak kawy jest bardzo wyrazisty.

W celu wydobycia pełni smaków i aromatów, kawa palona jest na styl włoski. Kawa rekomendowana jest do ciśnieniowych ekspresów automatycznych, przelewowych lub zaparzania tradycyjnego.