Menu

Butle

Miliony gospodarstw domowych w Polsce krzystają z czystego źródła ciepła, pochodzącego ze stalowej butli. To idealne rozwiązanie do gotowania, zasilania grilla gazowego czy urządzeń grzewczych.

Butle z LPG dostarczamy do Klientów bezpośrednio z naszej rozlewni gazu w miejscowości Zawadzkie (woj. opolskie).

Butle UNIMOT w Twoim domu, kuchni i ogrodzie

Gotujesz? Ogrzewasz? Zadzwoń i zamów naszą butlę

Kupuj butle od znanego i legalnego źródła - UNIMOT

Jakie korzyści osiągniesz stosując nasze butle z gazem propan-butan?

image

Gwarantowane bezpieczeństwo

Przy korzystaniu z butli gazowych najważniejsze jest bezpieczeństwo. Napełniając butle w naszej rozlewni, kontrolujemy ich stan techniczny oraz szczelność zaworów.

image

Gwarantowana ilość

Każda butla, zanim opuści naszą rozlewnię, jest poddawana kontroli wagowej. Dzięki temu każdy Klient ma pewność, że w butli znajduje się tyle gazu, za ile zapłacił.

image

Gwarantowane terminowe dostawy

Dysponujemy własną flotą oraz sprawnym systemem zarządzania dostawami, nad którym czuwają nasi eksperci. Dzięki temu wszystkie dostawy realizujemy na czas.

Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h
Pokaż więcej

ul. Świerklańska 2a, 47-120 Zawadzkie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000382244 (NIP: 7561967341 REGON: 160384226) w celu: realizacji i odpowiedzi na zgłoszenie. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi niezbędne do realizacji celu przetwarzania (np. firmom hostingowym). Dane będą przechowywane przez okres 3 lat lub do chwili cofnięcia zgody. Dane osobowe podane w formularzu nie będą podlegały profilowaniu. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności

FreshMail.pl