Menu

Jak realizujemy nasze instalacje

image

 

 

Stawiamy na jakość widoczną nie tylko w doborze produktów, sukces uzależniamy również od współpracy ze sprawdzonym zespołem technicznym.

Wykwalifikowani Doradcy Klienta oraz Projektanci na etapie projektu oraz sprawdzeni i wykwalifikowani Instalatorzy podczas instalacji.

image

Siła kompetencji i doświadczenia zespołu

Nasz Zespół  Doradców,  Projektantów  podchodzi do każdej instalacji indywidualnie, zapewniając najwyższy poziom doradztwa oraz wiedzy eksperckiej, tak aby zapewnić dedykowane rozwiązania dla inwestycji.

Nasi instalatorzy dbają o bezpieczeństwo podczas przeprowadzanej instalacji, posiadają niezbędne uprawnienia, certyfikaty oraz przede wszystkim wiedzę ekspercką i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu
i instalowaniu systemów fotowoltaicznych.

Jak działamy - od audytu po monitoring

obrazek

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h
    Pokaż więcej

    ul. Świerklańska 2a, 47-120 Zawadzkie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000382244 (NIP: 7561967341 REGON: 160384226) w celu: realizacji i odpowiedzi na zgłoszenie. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi niezbędne do realizacji celu przetwarzania (np. firmom hostingowym). Dane będą przechowywane przez okres 3 lat lub do chwili cofnięcia zgody. Dane osobowe podane w formularzu nie będą podlegały profilowaniu. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności