Menu

Fotowoltaika dla domu

image

Elektrownia słoneczna w Twoim domu 

Posiadając własną instalację fotowoltaiczną nie musisz obawiać się przerw w dostawie energii i wysokich rachunków.  Z naturalnym słonecznym źródłem energii jesteś zawsze niezależny i  bezpieczny energetycznie.

Oferta instalacji AVIA Solar pozwoli obniżyć Twoje rachunki za energię już od uruchomienia instalacji.

 

image

Gwarantujemy wysoką jakość

Realizacje całej instalacji od doboru modułów, falowników, po systemy mocowań opieramy na urządzeniach znanych producentów, gwarantujących wysoką jakość wykonania i bezawaryjne działanie na długie lata.

Bazujemy na współpracy  z czołowymi producentami  paneli fotowoltaicznych, zapewniającymi najwyższą jakość produktów
oraz najdłuższe gwarancje na rynku dla  sprawności urządzeń.

Jakie są koszty instalacji dla domu jednorodzinnego ?

Oferta uzależniona jest od potrzeb i oczekiwań Klienta,  i wyborów pod względem  parametrów jakościowych oraz budżetu inwestora.

Przygotowane przez nasz zestawy pozwalają na zaspokojenie  zróżnicowanych oczekiwań Klientów.

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h
    Pokaż więcej

    ul. Świerklańska 2a, 47-120 Zawadzkie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000382244 (NIP: 7561967341 REGON: 160384226) w celu: realizacji i odpowiedzi na zgłoszenie. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi niezbędne do realizacji celu przetwarzania (np. firmom hostingowym). Dane będą przechowywane przez okres 3 lat lub do chwili cofnięcia zgody. Dane osobowe podane w formularzu nie będą podlegały profilowaniu. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności