Menu

Energia dla domu

image

Zapewnij sobie i swoim bliskim bezpieczeństwo – wybierz ofertę na energię elektryczną ze stałą ceną dla domu.

Dostarczymy Ci energię elektryczną oraz wygodne rozwiązania, dzięki którym nie będziesz zaprzątać sobie głowy formalnościami. Umożliwiamy wygodne rozliczanie za rzeczywiste zużycie, dzięki czemu płacisz tylko za wykorzystaną energię.

 

Zmień sprzedawcę energii na UNIMOT ENERGIA I GAZ

Ty skup się na rodzinie, a my zapewnimy Ci energię

Ciesz się niższymi rachunkami. Oferta dla domu ze stałą ceną

Zapewniamy prostą umowę i jasne zasady współpracy

Co otrzymasz wraz z ofertą?

  • stałą, niską cenę podczas trwania umowy
  • możliwość wyboru okresu zawarcia umowy
  • bezpieczną zmianę sprzedawcy
  • możliwość rozliczenia za rzeczywiste zużycie energii
  • dedykowanego Opiekuna w Telefonicznym Centrum Obsługi
  • usługi elektroniczne: e-BOK, e-faktura
  • prostą umowę i jasne zasady współpracy
  • brak ukrytych opłat

Po więcej informacji zapraszamy na stronę spółki UNIMOT ENERGIA i GAZ. 

Jeżeli chcesz, aby nasz Indywidualny Doradca Energetyczny skontaktował się z Tobą w ciągu 24h, wypełnij poniższy formularz:

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h
Pokaż więcej

ul. Świerklańska 2a, 47-120 Zawadzkie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000382244 (NIP: 7561967341 REGON: 160384226) w celu: realizacji i odpowiedzi na zgłoszenie. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi niezbędne do realizacji celu przetwarzania (np. firmom hostingowym). Dane będą przechowywane przez okres 3 lat lub do chwili cofnięcia zgody. Dane osobowe podane w formularzu nie będą podlegały profilowaniu. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności