Menu

Butle

Unimot S.A. oferuje gaz w butlach stalowych z własnej rozlewni gazu zlokalizowanej w miejscowości Zawadzkie w województwie opolskim. Rozlewnia gazu płynnego to specjalistyczna infrastruktura zbudowana w celu mieszaniu gazów skroplonych propanu i butanu. Proces mieszania gazów przeprowadzany jest przy wykorzystaniu systemu 5 nowoczesnych zbiorników magazynowych połączonych instalacją umożliwiającą przepompowywanie surowca.

INFORMACJA NA TEMAT ŚRODKÓW BEZPIECZEŃSTWA PRZYJĘTYCH PRZEZ UNIMOT S.A. NA TERENIE ROZLEWNI GAZU W ZAWADZKIEM. Więcej…

Dodatkowo w rozlewni gazu w Zawadzkiem UNIMOT posiada półautomatyczną linię produkcyjną do napełniania butli 11kg gazem płynnym. Proces napełniania jest realizowany na 8 stanowiskach produkcyjnych francuskiej firmy Siraga. Wydajność układu napełniania butli 11kg wynosi ok. 3000 szt. dziennie dzięki czemu UNIMOT jest wiodącą firmą na południu Polski oferującą gaz Propan-Butan.

Uniwersalne źródło energii, zamknięte w stalowej butli

Dostarczamy butle UNIMOT bezpośrednio z rozlewni Zawadzkiem

Dokładnie skontrolowana waga i bezpieczeństwo butli

Profesjonalna obsługa

Napełniane przez nas butle są sprawdzane pod kątem ewentualnych uszkodzeń. Przechodzą też dokładną kontrolę wagi i szczelności, a następnie są zabezpieczane specjalną uszczelką z zaślepką.

Dzięki doskonałej infrastrukturze do napełniania butli oraz własnemu taborowi samochodowemu, naszym Klientom zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Wykwalifikowani doradcy handlowi służą fachową wiedzą oraz wsparciem, także w zakresie transportu i montażu butli.

obrazek
obrazek
image

Propan

Gaz propan świetnie sprawdza się przy procesach produkcyjnych i technologicznych. Butle z propanem są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu, szczególnie tam, gdzie trudno dostarczyć energię w innej formie i gdzie niezbędne jest stabilne źródło ciepła.

W naszej ofercie posiadamy butle z propanem o wadze: 10 kg i 30 kg.

image

Propan-Butan

Butle z gazem propan-butan cieszą się popularnością wśród właścicieli barów i restauracji, zarówno stacjonarnych jak i ruchomych, a także na imprezach plenerowych. Najwyższej jakości i czystości gaz w butlach spala się równym, niebieskim płomieniem, który nie brudzi garnków i nie wydziela zapachu, a przy tym zapewnia wysoką temperaturę gotowania.

W naszej ofercie posiadamy butle z propan-butanem o wadze: 11 kg i 33 kg.

Wybierz ofertę dla swojej firmy

Dla wózków widłowych

Aby utrzymać ciągłość pracy w Twojej firmie, oferujemy szybką i terminową dostawę butli do wózków widłowych...

Więcej

Dla budownictwa

Butle z gazem płynnym są poręczne i przydatne przy pracach wymagających ogrzania materiału czy łączeniu na ciepło...

Więcej

Dla restauracji i hoteli

Gaz w butli jest doskonałym rozwiązaniem podczas gotowania oraz do ogrzewania obiektów gastronomicznych...

Więcej

Gwarancja bezpieczeństwa

W korzystaniu z butli gazowych najważniejsze jest bezpieczeństwo.
Podczas napełniania butli w naszej rozlewni kontrolujemy szczelność butli i zaworów.

Gwarancja ilości

Każda butla, zanim opuści naszą rozlewnię, jest poddawana kontroli wagowej.
Dzięki temu Klient ma pewność, że w każdej butli dostanie tyle gazu, za ile zapłacił.

Gwarancja terminowych dostaw

Dysponujemy własną flotą oraz sprawnym systemem zarządzania dostawami,
nad którymi czuwają nasi eksperci.
Dzięki temu wszystkie dostawy docierają do naszych Klientów na czas.

Kontakt

Andrzej Górski

Koordynator ds. Sprzedaży

507 018 163

andrzej.gorski@unimot.pl

Maciej Fit

Koordynator ds. Sprzedaży

517 330 775

Maciej.fit@unimot.pl

Mateusz Kolanko

Koordynator ds. Sprzedaży

506 983 487

mateusz.kolanko@unimot.pl

Mateusz Kolanko

Koordynator ds. Sprzedaży

506 983 487

mateusz.kolanko@unimot.pl

Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h
Pokaż więcej

ul. Świerklańska 2a, 47-120 Zawadzkie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000382244 (NIP: 7561967341 REGON: 160384226) w celu: realizacji i odpowiedzi na zgłoszenie. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi niezbędne do realizacji celu przetwarzania (np. firmom hostingowym). Dane będą przechowywane przez okres 3 lat lub do chwili cofnięcia zgody. Dane osobowe podane w formularzu nie będą podlegały profilowaniu. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności

FreshMail.pl