Menu

Oferta pozapaliwowa

image

Kawa 

Obecnie w całej europie obserwujemy wzrost sprzedaży kawy na stacjach paliw.  Dlatego też, na Państwa życzenie, wprowadzimy na stacje sprawdzony koncept kawowy Esenso Cafe, który jest oparty o najwyższej jakości szwajcarskie ekspresy oraz wyjątkową mieszankę kawy, na bazie aromatycznej Arabiki i mocnej Robusty. Będzie on nie tylko gastronomiczną wizytówką stacji, ale także magnesem przyciągającym Klientów.

image

Hot Dog 

Oprócz kawy pod marką własną Esenso Cafe oferujemy naszym partnerom także gotowy koncept Hot Dog, w którego skład wchodzi maszyna do podgrzewania, sprawdzony asortyment bułek i parówek oraz komplet sosów. Pod marką Esenso Cafe proponujemy także listę produktów będących uzupełnieniem przekąsek oferowanych na stacjach.

Produkty motoryzacyjne

Z doświadczenia wiemy, że stacja paliw jest miejscem, w którym nasi klienci poszukują różnych produktów, które umożliwią im jeszcze lepszą eksploatację swoich pojazdów.  Dlatego w segmencie artykułów motoryzacyjnych w naszej ofercie pozapaliwowej znajdują się także oleje, smary i płyny do spryskiwaczy pod marką AVIA.

Szczególnie zachęcamy do wypróbowania nowoczesnych olejów silnikowych AVIA, które gwarantują doskonałą ochronę silnika. Znakomita lepkość, zapewnia optymalne smarowanie również w niskich temperaturach, co pozwala znacznie zredukować zużycie elementów silnika. AVIA oferuje szeroką gamę olejów zarówno do silników benzynowych jak również do silników diesla.

W ofercie posiadamy również wielofunkcyjne smary w aerozolu oraz letnie i zimowe płyny do spryskiwaczy.

obrazek

Zapraszamy

obrazek