Menu

Oferta paliw

image

Naszą specjalnością jest hurtowa sprzedaż oleju napędowego oraz dystrybucja pozostałych paliw płynnych, zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami.

Wszystkim potencjalnym Partnerom, którzy są zainteresowani ofertą franczyzową stacji AVIA, oferujemy dostęp do wysokiej jakości paliw, które charakteryzują się  zredukowaną do minimum ilością zanieczyszczeń oraz najwyższymi parametrami eksploatacyjnymi.

Nasze paliwa są dystrybuowane z baz paliwowych PERN oraz od kilku innych operatorów. Klient może odebrać paliwo transportem własnym lub skorzystać z naszej usługi transporotowej.

W ramach oferty proponujemy także paliwo Premium AVIA Diesel Gold. Stosujemy w nim specjalnie opracowany dodatek, który zapewnia poprawę właściwości smarnościowych i detergentowych paliwa oraz wzrost liczby cetanowej. Efektem wyższej liczby cetanowej jest cicha praca silnika i jego łatwiejszy rozruch. Paliwo AVIA Diesel Gold charakteryzuje się także działaniem przyjaznym środowisku, gdyż ogranicza udział cząstek stałych w spalinach.

obrazek