Menu

Korzyści z przystąpienia

 

 

image

Przynależność do międzynarodowego stowarzyszenia

AVIA to nie tylko silna marka, to także przynależność do międzynarodowego stowarzyszenia. Jego członkowie regularnie analizują międzynarodowe trendy rynkowe, aby szybko i sprawnie wdrażać  najciekawsze rozwiązania.

image

Możliwość zaopatrzenia w sprawdzone paliwa

Przystępując do sieci AVIA, Partner ma zapewniony dostęp do wysokiej jakości paliw, które oferuje AVIA. Ponieważ idea marki AVIA mocno akcentuje niezależność Partnerów, nie nakładamy obowiązku zakupu paliwa od nas. Partner może nabywać paliwo z innych źródeł, które zostaną wspólnie zaaprobowane.

image

Korzystne warunki współpracy

Wiemy jak istotny dla Partnerów jest rozwój ich biznesu, dlatego proponujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy, oparte na minimalnym zaangażowaniu finansowym ze strony Partnera.

image

Wsparcie doświadczonego zespołu

Ponad 90 lat obecności marki AVIA na rynku to ogromne doświadczenie w detalicznej sprzedaży paliw.  Dysponujemy wiedzą na temat efektywnego prowadzenia biznesu paliwowego i dzielimy się nią z naszymi Partnerami.

image

Pełna wizualizacja stacji AVIA 

Jednym z pierwszych etapów współpracy Partnera z marką AVIA jest wprowadzenie na stacje pełnego brandingu AVIA. Otrzymanie silnej marki na otokach stacji oraz wewnątrz sklepu gwarantuje kierowcom bezpieczeństwo zakupów, a Partnerowi – wzrost atrakcyjności wizualnej stacji oraz stały napływ Klientów.