Menu

Dołącz do sieci AVIA

 

AVIA to marka, założona w 1927 r. w Szwajcarii, reprezentowana obecnie przez ponad 3200 stacji paliw w 15 krajach Europy. Ponad 90-letnie doświadczenie na rynku paliwowym sprawiło, że AVIA jest popularna w takich krajach jak: Niemcy (865 stacji) , Francja (710 stacji) , Szwajcaria (600 stacji) , Holandia (350 stacji), czy Hiszpania (190 stacji). Pod tą marką w Europie oferowane są także oleje i smary, gaz ziemny i gaz LPG, a także olej opałowy i energia elektryczna.

obrazek

Jak rozwijamy stacje AVIA w Polsce ?

Jeżeli jesteś właścicielem niezależnej stacji paliw, która potrzebuje silnej marki do rozwinięcia biznesu, to AVIA będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W Polsce sieć AVIA tworzymy na zasadach franczyzy, na podstawie prostej umowy, która daje dużą niezależność partnerowi. Pierwsza stacja w Polsce pod marką AVIA rozpoczęła działalność w Łomży w czerwcu 2017 r. Wkrótce do sieci przystępowały kolejne stacje i na koniec roku 2017 było ich już 15. W połowie roku 2020 stacji było już ponad 50.  Zapraszamy do naszej sieci!

Więcej informacji o stacjach AVIA znajdziesz także poniżej:

obrazek

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą nasi przedstawiciele przyjadą i zaprezentują pełną ofertę marki AVIA w Polsce.

Wystarczy, że wskażesz na mapie poniżej lokalizację swojej placówki, a podświetlimy namiary na waścią osobę do kontaktu.

Marek Skibniewski

Manager ds. rozwoju sieci AVIA

Region: region02

Województwo: dolnośląskie

Powiat:

502 340 879

Marek.skibniewski@unimot.pl

Stacje AVIA w Polsce

Poniżej przedstawiamy mapę Polski, która prezentuje liczbę aktualnie działających stacji AVIA.