Dla Klientów

Zachęcamy do kontaktu w dni powszednie, w godzinach: 7.00-15.00, pod bezpłatnym numerem infolinii: 800 143 737
 
PALIWA
Wojciech Szafałowicz
Dyrektor Handlowy Działu Paliw
519 895 182
wojciech.szafalowicz@unimot.pl

REGION PÓŁNOC

REGION POŁUDNIE

Piotr Lutoborski
Kierownik Działu Handlowego
501 515 272
piotr.lutoborski@unimot.pl
Michał Piętka
Kierownik Działu Handlowego
512 369 112
michal.pietka@unimot.pl
Anna Dzierżanowska
Regionalny Koordynator Sprzedaży
(woj. mazowieckie, podlaskie, lubielskie)
506 167 334
anna.dzierzanowska@unimot.pl
Bartosz Kuźnicki
Regionalny Koordynator Sprzedaży
(woj. łódzkie, świętokrzyskie)
517 330 738
bartosz.kuznicki@unimot.pl
Marcin Włodarczyk
Regionalny Koordynator Sprzedaży
(woj. łódzkie, wielkopolskie, mazowieckie)
517 330 739
marcin.wlodarczyk@unimot.pl
Tomasz Stopczyński
Regionalny Koordynator Sprzedaży
(woj. śląskie, opolskie, małopolskie – zach.)
502 500 420
tomasz.stopczynski@unimot.pl
    Leszek Wawrynowicz
    Regionalny Koordynator Sprzedaży
    (woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodnioporskie)
    517 330 739
    leszek.wawrynowicz@unimot.pl

REGION ZACHÓD

Hanna Górna
Kierownik Działu Handlowego
500 451 970
hanna.gorna@unimot.pl

Wojciech Michurski
Regionalny Koordynator Sprzedaży
(woj. dolnośląskie)
515 105 237
wojciech.michurski@unimot.pl

 
 
BIOPALIWA
Elżbieta Matlak-Ambroziewicz
Menedżer ds. Produktu
510 040 478
ela.matlak@unimot.pl
Radosław Olszewski
Menedżer ds. Produktu
602 760 703
radoslaw.olszewski@unimot.pl
GAZ PŁYNNY – SPRZEDAŻ KRAJOWA I ZAGRANICZNA
Grażyna Pawlak
Dyrektor ds. Handlu LPG
507 018 162
pawlak.grazyna@unimot.pl
Renata Szymanek
Koordynator ds. Logistyki
512 073 139
renata.szymanek@unimot.pl
Jerzy Błaziak
Regionalny Koordynator Sprzedaży
506 174 042
jerzy.blaziak@unimot.pl
GAZ PŁYNNY – ZBIORNIKI, AUTOGAZ, BUTLE HURT
Ireneusz Pochłopień
Specjalista ds. Instalacji Zbiornikowych
(woj. śląskie, łódzkie, małopolskie, świętokrzyskie)
506 174 002
ireneusz.pochlopien@unimot.pl

Arkadiusz Puda
Specjalista ds. Instalacji Zbiornikowych
(woj. opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie)
505 694 331
arkadiusz.puda@unimot.pl

 

Roksana Wójcik
Specjalista ds. Sprzedaży
517 330 773
roksana.wojcik@unimot.pl
Aleksandra Skwara
Specjalista ds. Sprzedaży
506 983 484
aleksandra.malek@unimot.pl
GAZ PŁYNNY – BUTLE DETAL
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA
Andrzej Górski
Koordynator ds. Sprzedaży
507 018 163
andrzej.gorski@unimot.pl
ODDZIAŁ NIWNICA/ŚWIDNICA
Mateusz Kolanko
Koordynator ds. Sprzedaży
506 983 487
mateusz.kolanko@unimot.pl
ODDZIAŁ JORDANÓW
Maciej Fit
Koordynator ds. Sprzedaży
517 330 775
maciej.fit@unimot.pl
GAZ ZIEMNY i ENERGIA ELEKTRYCZNA
  Marcin Grajewski
  Dyrektor Handlowy
  605 071 111
  marcin.grajewski@unimot-eig.pl

 

Biuro Obsługi Klienta:
58 380 31 38
email: biuro@unimot-eig.pl

 
 
Maciej Ciszewski
Główny Specjalista ds. Regulacji Energetyki
502 500 403
maciej.ciszewski@unimot.pl

AVIA Polska
tankuj24